نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس:
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: با توجه به حیف و میل بودجه سیل لرستان در بعضی از نقاط سازمان بازرسی کل کشور به این موضوع ورود کند.
کد خبر: ۹۶۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹ 18 May 2021

به گزارش تابناک لرستان، مرتضی محمود وند در گفت و گو با خانه ملت درباره تحقق وعده‌های دولت برای بازسازی شهر‌های سیل‌زده لرستان گفت: کار‌هایی صورت گرفته اما کافی نیست همچنان مشکلات ادامه دارد.

نماینده خرم آباد و چگنی در مجلس ادامه داد: مسائل زیر بنایی مانند پل‌ها خراب شده هنوز به صورت کامل بازسازی یا ساخته نشده و با مشکلاتی موجه هستیم.

وی افزود: همه مسئولین و کسانی که می‌توانند معضلات مردم لرستان کمتر کنند و به داد مردم برسند چرا که با وجود بودجه‌های اختصاص یافته هنوز مشکلات پابرجاست.

محمودوند تصریح کرد: با توجه به حیف و میل بودجه سیل لرستان در بعضی از نقاط ضرورت دارد سازمان بازرسی کل کشور این موضوع را بررسی کند.

وی ابراز کرد: بودجه‌ای به استان اختصاص پیدا می‌کند که می‌توان با آن سه تا کار انجام دهند اما بجای صرف در مورد اختصاص یافته ممکن است در جای دیگر هزینه شود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس بیان کرد: با بودجه اختصاص یافته به سیل ۹۸ لرستان در حال حاضر باید تمام مشکلات منطقه حل می‌شد اما این اتفاق تاکنون نیفتاده است.

وی عنوان کرد: ورود سازمان بازرسی برای تعیین و تکلیف بودجه‌ای که برای سیل لرستان تخصیص داده شده ضروری بوده و باید این کار انجام شود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار