رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ساخت‌وساز ۱۱۰۰ تخت بیمارستانی در استان در دولت سیزدهم خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۸۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۱ 22 May 2024

به گزارش تابناک لرستان، بهرام دلفان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیس‌جمهور و هیات همراه ایشان، اظهار کرد: دولت سیزدهم مظهر کار و تلاش بودند و شاهد بودیم در این ایام که کمتر از سه سال بود هر هفته در یک نقطه از ایران حضور داشتند و کار‌ها را پیگیری می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: دولت ایشان در مابقی زمان هم در حال گسترش روابط بین‌الملل بودند و کار‌های بزرگی انجام شد به‌طوری‌که حداقل ۵ کشور به مناسبت شهادت شهید جمهور عزای عمومی اعلام کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: در حوزه سلامت در زمان ایشان چند میلیون نفر که بیمه نبودند، تحت پوشش بیمه قرار گرفتند و گسترش مراکز بهداشتی و درمانی و زیرساخت‌ها نیز انجام شد.

دلفان تصریح کرد: در همین استان شاهد ساخت‌وساز بالغ بر ۱۱۰۰ تخت معادل نیمی از تخت‌های استان فعال هستیم.

وی اضافه کرد: این تخت‌ها در قالب سه بیمارستان نیایش خرم‌آباد، گهر دورود و رازی کوهدشت در حال انجام است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: حدود ۷۱ پروژه بهداشتی و درمانی در همین ایام افتتاح شد که خود یک رکورد محسوب می‌شود.

وی یادآور شد: همچنین تجهیزات گران‌قیمت و پیشرفته‌ای را به استان اختصاص دادند و تعرفه پرستاری بعد از سال‌ها برای اولین بار در دولت ایشان برقرار و فوق‌العاده‌ها نیز قرار است امسال برقرار شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار کرد: در حوزه سلامت نیز رایگان کردن درمان کودکان زیر ۷ سال نیز در دستور کار قرار گرفت که در راستای جوانی جمعیت انجام شد.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار