سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: خیران مدرسه‌ساز بازوی توانمند آموزش و پرورش هستند.
کد خبر: ۱۱۶۵۰۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۴ 30 April 2024

به گزارش تابناک لرستان، یونس بهاروند ایران نیا در جلسه‌ی مجمع خیرین مدرسه‌ساز لرستان با قدردانی از خیران بیان کرد: خیران مدرسه‌ساز بازوی توانمند آموزش و پرورش هستند و با اقدام خیرخواهانه خود زمینه تحصیل دانش‌آموزان این دیار را فراهم می‌کنند.

وی با بیان اینکه تعلیم و تربیت در کشور‌های دنیا مسئله اول آنهاست، افزود: دانش‌آموزان امانت‌هایی در دست ما هستند و خدمت به آنان و جامعه فرهنگیان افتخاری بزرگ است.

این مسئول بر ضرورت همکاری نهاد‌های زیر مجموعه وزارت آموزش و پرورش تاکید و اظهار کرد: نوسازی، مجمع خیرین و آموزش و پرورش یک مثلث سازنده در راستای پیش برد اهداف تعلیم و تربیت هستند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز لرستان نیز در این جلسه گفت: برای جذب خیرین و استفاده از ظرفیت آنان باید فهرستی از مدارس تخریبی به همراه تصویر و فیلم تهیه شود تا در اختیار آنان قرار گیرد.

علی محمد رضوی به حضور جمعی از پزشکان جراحی زیبایی در استان اشاره کرد و افزود: این پزشکان نیک اندیش از ۲۵ تا ۲۸ خرداد ماه بصورت رایگان به دانش‌آموزانی که دچار مشکل شکاف لب و کام هستند ارائه خدمت می‌کنند.

در این جلسه برای تکمیل مدرسه ابوالوفا کوهدشت، دیوار مدرسه توده زن بروجرد، مدرسه ۶ کلاسه سراب دوره چگنی و تکمیل مدرسه چم مورت معمولان تصمیم گیری شد.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار