مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: پاسخ نظامی ایران، عید عزت است.
کد خبر: ۱۱۶۲۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۹ 15 April 2024

به گزارش تابناک لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر مجید مؤیدی امروز ۲۶ فروردین‌ماه در تجمع حمایت دانشگاهیان دانشگاه لرستان از تنبیه نظامی رژیم خبیث صهیونیستی توسط ایران، رویداد پاسخ مقتدرانه و غرورآفرین نظامی ایران به رژیم جعلی صهیونیستی را که چند روز پس از عید سعید فطر صورت گرفت تحت عنوان عید عزت، نامید و تنبیه نظامی رژیم منحوس صهیونیستی را در راستای وعده‌های الهی دانست که باعث فروریختن هیمنه رژیم مذکور شد.

وی پیروزی حاصل شده را ناشی از خواست خداوند و نواخته شدن سیلی فرزندان امیرالمؤمنین (ع) به چهره نفرت‌انگیز یهودیان صهیونیست دانست که در پی آن کودکان غزه توانستند حداقل برای یک شب با خیال آسوده و راحت بخوابند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان تصریح کرد: این عملیات نشانه قدرت و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌ی جهانی است.

اقتدار نیرو‌های مسلح ایران در برابر رژیم صهیونیستی

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حبیب حاتمی کن‌کبود مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان نیز در این مراسم به طور عمده به موضوع جهاد از نگاه قرآن کریم و تعالیم دین اسلام پرداخت و خواستار تقویت فرهنگ جهاد در هر سطحی از جامعه شد.

وی اضافه کرد: پاسخ نظامی ایران در برابر جنایت‌های رژیم جعلی صهیونیستی، معادلات قدرت در محیط بین‌الملل را به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر داد و استقلال و قدرت و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان داد.

وی این عملیات غرورآفرین را نه فقط به ایرانیان و جبهه مقاومت اسلامی منطقه، بلکه به همه بشریت تبریک گفت و افزود: ذات رژیم جعلی صهیونیستی یک ذات ضدبشری، ضدانسانی و ضداخلاقی است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان، با اشاره به مظلومیت مردم غزه، ادامه داد: بالاخره کودکان غزه توانستند یک شب با خیال آسوده سر بربالین بگذارند؛ زیرا نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص سپاه پاسداران، بخشی از قدرت خویش را به جهانیان و استکبار نشان دادند.

در این تجمع بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان قرائت شد که در این بیانیه، آمده است: عملیات نظامی ایران براساس ماده ۵۱ سازمان ملل متحد و دفاع مشروع ایران در برابر جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه بوده است.

پس از قرائت بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان، شرکت‌کنندگان بر مزار سه شهید گمنام دانشگاه لرستان، فاتحه قرائت و بار دیگر بر پایبندی خویش به فرهنگ جهاد، مقاومت، ایثار و شهادت، تأکید کردند.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار