مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان از آغاز رسمی اسکان مسافران نوروزی در اماکن و فضا‌های آموزش‌وپرورش استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۵۹۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴ 18 March 2024

به گزارش تابناک لرستان، رضا عزتی امروز، ۲۸ اسفندماه در جلسه ستاد اسکان مسافران نوروزی که در پایگاه اسکان مسافران نوروزی ناحیه دو خرم‌آباد برگزار شد، امنیت و رضایتمندی مسافران نوروزی را اولویت در بحث اسکان برشمرد و اظهار کرد: همه در قبال مسافران نوروزی باید احساس وظیفه کنند و با تکریم ارباب‌رجوع موجب رضایتمندی میهمانان نوروزی شوند.

وی با بیان اینکه ۱۶۵ مدرسه در سه نوع الف، ب و ج میزبان مسافران هستند، افزود: برای اسکان نوروز ۱۴۰۳ یک هزار ۶۱۵ کلاس درس به‌عنوان اتاق مفروش شده و به ملزومات اقامت از جمله یخچال، تلویزیون، پتو و ... مجهز شده است. علاوه بر این ۷ مرکز رفاهی (خانه معلم) هم در سطح استان با ظرفیت روزانه ۱۲۵ نفر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

پرویز عبدی معاون پژوهش برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به اینکه همه نواقص محل‌های اسکان رفع شده است، افزود: ورودی‌های شهر بنر‌های راهنمایی مسافران نصب شده است و در پایگاه‌های اسکان مسافران می‌توانند با اسکن بارکد‌های (QR) نقشه محل اسکان خود را بر روی گوشی خود داشته باشند. همچنین یک ایستگاه در ورودی شهر خرم‌آباد برای راهنمایی مسافران در نظر گرفته شده است.

اسفندیار گنجی پور دبیر ستاد اسکان آموزش‌وپرورش لرستان، نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اسکان مسافران نوروزی گفت: تمام سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها برای مسافران نوروزی بازدید شده و برای استفاده میهمانان آماده است و مواد بهداشتی و شوینده‌ها هم در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: همه مقدمات برای استقبال از مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است و با توجه به مصادف شدن با ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم هم اندیشیده شده است و در نظر داریم امسال در پایگاه‌های اسکان مسافران علاوه بر معرفی ظرفیت‌های استان، نمایشگاهی از توانمندی‌های دانش آموزان هنرستانی در معرض دید مسافران نوروزی قرار دهیم.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار