۲۴۳ طرح اشتغال‌زایی با مشارکت بنیاد برکت لرستان اجرا شد

مدیرکل ستاد اجرایی لرستان از مشارکت بنیاد برکت این ستاد از اجرایی شدن ۲۴۳ طرح اشتغال‌زایی و کارگاه‌‌محور در سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۱۱۵۲۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۴ 04 February 2024

به گزارش تابناک لرستان، عصر امروز مقارن با چهارمین روز از دهه مبارک فجر، کارگاه صنایع فلزی روستای گرجی ازنا از طرح‌های کارگاه‌محور بنیاد برکت ستاد اجرایی لرستان با سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد تومان با حضور مهندس طائف مدیرکل ستاد اجرایی لرستان، فرماندار ازنا و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مجید طائف، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: مهمترین نیاز و دغدغه کشور بویژه در استان‌های کمتر توسعه یافته رونق فعالیت‌های اشتغالزایی است و بنیاد برکت نیز شعار راهبردی خود را حمایت از اشتغال قرار داده است.

وی با یادآوری اینکه یکی از سیاست‌های اشتغال‌زایی ستاد اجرایی که با هدف حمایت از تولید انجام می‌شور توسعه و تکمیل طرح‌های کارگاه‌محور است، تصریح کرد: شیوه حمایت بنیاد برکت این ستاد از طرح‌های کارگاه‌محور مشارکت ۴۰ تا ۵۰ درصدی است به‌شکلی که مجری پس از آنکه نیمی از طرح را پیش برد به شکل سرمایه در گردش مورد حمایت ستاد قرار می‌گیرد.

طائف افزود: بنیاد برکت ستاد اجرایی با هدف رونق تولید طرح‌هایی را مورد حمایت قرار می‌دهد که علاوه بر اشتغال‌زایی در حوزه بازاریابی و فروش نیز از ضریب پایداری بالایی برخوردار هستند.

وی، از مشارکت بنیاد برکت این ستاد از اجرایی شدن ۲۴۳ طرح اشتغال‌زایی و کارگاه محور در سال جاری خبر داد و گفت: حجم سرمایه‌گذاری بنیاد برکت این ستاد در این طرح‌ها ۳۰ میلیارد تومان بوده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان از رویکرد‌های این ستاد را افتتاح طرح‌ها در مناسبت‌های مختلف از جمله دهه فجر دانست و گفت: امروز همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر کارگاه تولیدی صنایع فلزی روستای گرجی ازنا با سرمایه‌گذاری کلی ۲ میلیارد تومانی و مشارکت ۱.۲ میلیارد تومانی بنیاد برکت این ستاد افتتاح شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار