مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: وضعیت پوشش همراه اول در استان لرستان از متوسط کشور بالاتر است.
کد خبر: ۱۱۵۱۵۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۳ 28 January 2024

به گزارش تابناک لرستان ، مجید سلطانی ظهر امروز در دیدار با استاندار لرستان در محل استانداری اظهار کرد: وضعیت پوشش همراه اول در لرستان ۹.۵۶ درصد است که از متوسط کشور با ۵۳ درصد پوشش بالاتر است.

وی ادامه داد: همچنین لرستان در نگهداری سایت‌های سیار در سطح کشور رتبه‌ی سوم را دارد که جای تقدیر دارد.

مدیر عامل مخابرات ایران تصریح کرد: استان لرستان در تمامی شاخص‌های مخابراتی وضعیت بسیار خوبی نسبت به متوسط کشور دارد که نشان‌دهنده همدلی و همراهی مسوولین استان و در رأس آن استاندار لرستان است.

سلطانی به اجرای طرح تهاتر بین مخابرات و دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد خدمات مخابراتی در دستگاه‌ها طی سال جاری اشاره کرد و گفت: امیدواریم این طرح در سال آینده نیز با همکاری مجلس شورای اسلامی تداوم داشته باشد، چرا که بخش مهمی از مشکلات اعتباری را در مسیر خدمات مخابراتی مرتفع می‌کند.

وی اجرای ۵۰۰ کیلومتر فیبر نوری در استان را یکی دیگر از اقدامات مهم انجام شده در این حوزه دانست و ابراز کرد: این اقدام نیز نتیجه تلاش جهادی در بین دست اندرکاران مخابرات در لرستان است.

مدیرعامل مخابرات ایران در خصوص تأمین پاور و باتری مورد نیاز برای پشتیبانی زیرساخت‌های مخابراتی انتخابات در استان، عنوان کرد: برای این مورد محموله جدیدی را به لرستان اختصاص دادیم که به زودی در اختیار مخابرات استان و ستاد انتخابات قرار خواهد گرفت.

سلطانی تأکید کرد: تمام تلاش مجموعه مخابرات بر این است که تا زمان شروع انتخابات حداکثر شعب اخذ رأی در اقصی نقاط استان به لحاظ زیرساخت‌های مخابراتی تأمین شوند.

در این دیدار همچنین در خصوص مشکلات فیبر نوری در مناطق چم پلک، معمولان و مومن آباد ازنا بحث و تبادل نظر شد.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار