استاندار لرستان گفت: فراهم شدن زیرساخت‌های مخابراتی برای حوزه‌های انتخابات و سایت جدید سپاه حضرت ابوالفضل(ع) مهم‌ترین مطالبات مخابراتی استان هستند.
کد خبر: ۱۱۵۱۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۳ 28 January 2024

به گزارش تابناک لرستان، فرهاد زیویار ظهر امروز در دیدار با مجید سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در استانداری لرستان، اظهار کرد: انتظار داریم تأمین زیرساخت‌های مخابراتی انتخابات در نقاط کور استان تا حد امکان تکمیل شوند تا انتخابات با امکانات بهتری برای رای دهندگان برگزار شود.

وی ادامه داد: تأمین زیرساخت‌های مخابراتی سایت جدید سپاه حضرت ابوالفضل (ع) نیز یک مطالبه‌ی مهم استان است چرا که زمینه‌ی جابجایی این مجموعه را از حریم قلعه فلک الافلاک تسریع خواهد کرد.

استاندار لرستان در ادامه به عملکرد موثر شرکت مخابرات منطقه لرستان طی دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: تحولات مخابرات لرستان از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون انقلاب بزرگی در این زمینه بوده است که با زیرساخت‌های مخابراتی استان در ادوار گذشته قابل مقایسه نیست.

زیویار دستاورد‌های حوزه‌ی مخابرات را نتیجه‌ی همراهی و همدلی تمامی ارکان دولت و نظام در استان برشمرد و اظهار کرد: در سال‌های نه چندان دور برای تحت پوشش قرار دادن مناطق مختلف از حیث ارتباطات و مخابرات سال‌ها زمان نیاز بود، اما امروز با این همراهی و همدلی این زمان بسیار کوتاه‌تر شده است.

در حاشیه‌ی این دیدار دو تفاهم نامه بین استاندار لرستان و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با موضوع اجرای بستر فیبر نوری دسترسی برای ۳۰ بخشداری استان و همچنین تفاهم نامه بین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با موضوع تأمین نیاز‌های ارتباطی مجموعه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان به امضا رسید.

در این دیدار فرماندهان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و نیروی انتظامی لرستان، معاون هماهنگی امر عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان و جمعی از مسئولین حضور داشتند.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار