فرماندار بروجرد گفت: کسانی که در بحث انتخابات قانون شکنی کنند طبق قانون با آنان برخورد می‌شود، در این راستا کمیته‌ای در ستاد انتخابات شهرستان بروجرد تخلفات را رصد و رسیدگی می کند.
کد خبر: ۱۱۳۸۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۹ 16 November 2023

به گزارش تابناک لرستان، مسلم مرادی در جلسه فوق العاده شورای اداری شهرستان بروجرد که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران، محدود به مرز‌ها نیست، انقلاب ما از جبهه مقاومت و مظلومان عالم حمایت می‌کند.

وی اظهار داشت: انسان‌های آزاده جهان از کشتار مردم مظلوم غزه خشمگین هستند و با تجمعات و تظاهرات از رژیم صهیونیستی بیزاری می‌جویند.

فرماندار بروجرد گفت: ملت ایران همواره حمایت خود را از مردم فلسطین و غزه اعلام کرده و این حمایت‌ها ادامه‌دار خواهد بود.

مرادی افزود: روز شنبه مردم بروجرد راس ساعت ۱۱ با تجمع گسترده در مسجد امام (ره) حمایت دوباره خود را از مردم غزه اعلام و کشتار وحشیانه کودکان و زنان غزه را توسط رژیم صهیونیستی محکوم خواهند کرد.

فرماندار بروجرد با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: خدمت صحیح و عادلانه به مردم و امیدوار کردن آنان به انقلاب و نظام وظیفه همه مسوولان است.

مرادی افزود: همه دستگاه‌های اجرای اصل بی‌طرفی را در انتخابات رعایت کنند، مسوولان ملزم هستند به فرآیند انتخابات با اصل بی طرفی کمک کنند.

وی اظهار داشت: در مسئله انتخابات قانون سرلوحه کار است و مجموعه دولت با دولت همراه باشد تا انتخابات سالم برگزار کنیم.

وی بیان کرد: کسانی که قانون شکنی کنند طبق قانون با آنان برخورد می‌شود، در این راستا کمیته‌ای در ستاد انتخابات شهرستان بروجرد تخلفات را رصد و رسیدگی می‌کند.
منبع/فارس

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار