امام جمعه بروجرد گفت: جنگ غزه به لطف خدا باعث شناساندن اسلام به جهان شده است و همه مردم دنیا در حمایت از مردم غزه به پا خاسته‌اند.
کد خبر: ۱۱۳۷۱۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱ 10 November 2023

به گزارش تابناک لرستان، حجت‌الاسلام سید علی حسینی در خطبه‌های نماز جمعه بروجرد بیان کرد: روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در عمل عکس این موضوع است.

وی اظهار داشت: امروز علم غربی‌ها در خدمت جنگ و قتل عام مردم مظلوم است.

امام جمعه بروجرد گفت: دانشمندان غربی با ساخت بمب‌های اتمی و انواع و اقسام سلاح‌های کشتار جمعی، از دانش خود برای کشتار مردم استفاده می‌کنند و شعار علم در خدمت صلح که خود آنان سر می‌دهند یک حرف بی معنا است.

حسینی با اشاره به جنگ غزه افزود: جنگ غزه وحشی‌گری رژیم صهیونیستی است، بمباران منازل و بیمارستان و مدارس را انجام می‌دهند و بهانه آنان این است که اماکنی که بمباران می‌شود محل پرتاب موشک است.

وی اظهار داشت: مقاومت حیرت‌انگیز مردم غزه و فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی مثال زدنی است، جهان از مقاومت مردم غزه حیرت‌زده شده است و باعث شده که بسیاری از جوانان غیر مسلمان، مسلمان می‌شوند، روحیه مقاومت و ظلم‌ستیزی مردم غزه باعث پیروزی آنان می‌شود.

امام جمعه بروجرد گفت: جنگ غزه به لطف خدا باعث شناساندن اسلام به جهان شده است، همه مردم دنیا در حمایت از مردم غزه به پا خاسته‌اند.

حسینی با اشاره به سالروز شهادت سردار مخلص حاج حسن تهرانی مقدم افزود: حاج حسن تهرانی مقدم پدر موشکی ایران لقب دارد، وی شاگردان زیادی تربیت کرد که کارش را ادامه می‌دهند امروز ایران در صنایع موشکی جز سه کشور اول دنیا است پیشرفت‌های موشکی ایران به خاطر زحمات شهید تهرانی مقدم و دیگر همکارانش است.

خطیب جمعه بروجرد با اشاره به روز کتاب و کتابخوانی گفت: فضای مجازی نباید ما را از مطالعه کتاب دور کند، متاسفانه نرخ مطالعه پایین است و حیف است که در طول شبانه روز لحظاتی را کتاب مطالعه نکنیم.

حسینی با اشاره به اینکه ۴۴ سال است که آمریکا دارایی ایران را توقیف کرده است، افزود: حکومت آمریکا، حکومت قلدری و زور است، حقوق بشر آمریکایی به چه جرمی دارایی ایران را بلوکه کرده است.

وی با اشاره به پایان بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس اظهار داشت: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس به پایان رسید، کسانی که رد صلاحیت می‌شوند انسان‌های بدی نیستند، برخی موارد وجود دارد که به خودشان اعلام می‌شود. داوطلبان حق اعتراض دارند که پیگیری کنند.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار