استاندار لرستان با اشاره به در پیش بودن سفر وزیر کار به این استان گفت: پیشبرد طرح‌های اقتصادی کلان به‌صورت پررنگ‌تر در دستور کار قرار خواهد گرفت.
کد خبر: ۱۱۲۷۵۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۸ 21 September 2023

به گزارش تابناک لرستان، فرهاد زیویار امروز در جلسه شورای اداری لرستان، اظهار داشت: هر چه تحریم‌ها بیشتر شد نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران مقتدرانه‌تر عمل کرد.

وی افزود: کشور ما در صحنه‌های بین‌المللی جنگ‌های تمام‌عیاری داشت، اما مبادلات اقتصادی جمهوری اسلامی باکیفیت و کمیت انجام گرفته است.

استاندار لرستان با اشاره به موضوع تحریم‌های سخت‌گیرانه در خصوص فروش نفت کشور، عنوان کرد: فروش نفت کشور بیشتر شد و با وجودی که تحریم مسئولان سیاسی بیشتر شد، اما مراودات سیاسی کشور هم به همان اندازه بیشتر و هر چه مقابله با انقلاب بیشتر شد.

وی با بیان اینکه با ابتکارات دولت سیزدهم دنیا تحت‌تأثیر نظام جمهوری اسلامی قرار گرفته است، بیان کرد: اکنون تمامی کشور‌ها به معاشرت حقیقی ایران پی برده و می‌دانند کت ایران قصد تعرض به هیچ کشوری را ندارد.

با اشاره به حضور ایران در گروه شانگ‌های و حضور مؤثر و رسمی در گروه بریکس، گفت: این گروه متعلق به کشور‌هایی است که می‌خواهند خود را از یوغ اقتصادی نظام سلطه خارج کنند که جمهوری اسلامی در این گروه تأثیر بسیار خوبی داشته است.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان در داخل کشور، تصریح کرد: دشمن تلاش داشت با اغتشاشات، مسمومیت دانش‌آموزان و سایر اقدامات، کشور را از ظرفیت‌ها و مسیر خود دور کند؛ اما چراغ نظام در داخل پرفروغ‌تر شد.

زیویار گفت: وضعیت لرستان در ۲ سال گذشته به استناد آمار‌های سطوح مختلف مدیریتی قابل‌مقایسه با قبل نیست و تلاش‌های بسیار خوبی در احیای واحد‌های اقتصادی و پروژه‌های راکد عمرانی انجام شده‌است.

وی افزود: نیاز اساسی به اجرای طرح‌های بزرگ هم داریم و در کنار احیای وضع موجود، مسئله طرح‌های اقتصادی کلان هم در دستور کار قرار دارد و در این راستا از همه ظرفیت‌ها به‌ویژه ظرفیت نمایندگان استفاده کرده‌ایم و بسیاری از وزرا مأمور به رسیدگی به وضعیت استان‌هایی مثل لرستان شده‌اند.

استاندار لرستان با اشاره به در پیش بودن سفر وزیر کار به این استان عنوان کرد: پیشبرد طرح‌های اقتصادی کلان به‌صورت پررنگ‌تر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: معدل کلی لرستان در ۲ سال گذشته در مرکز بررسی عملکرد وزارت کشور عالی بوده‌است و با وجودی که تا سال ۹۹ ارزیابی این استان زیر ۹۰ درصد بوده؛ اما در این ۲ سال بالای ۹۰ درصد شده که حاصل تلاش همگی اعضای شورای اداری لرستان است.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار