کتاب "در گلوی ساعت شنی" در دورود رونمایی شد

کتاب شعر "در گلوی ساعت شنی" سروده محسن حسینی مربی ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دورود روز سه شنبه رونمایی شد.
کد خبر: ۱۱۷۴۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹ 09 July 2024

به گزارش «تابناک لرستان»، رضا داوری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان در آیین رونمایی از این کتاب شعر گفت: این کتاب توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان در تیراژ چهار هزار نسخه چاپ شده است.

وی با تاکید بر حمایت از آثار نویسندگان بومی استان در عرصه ادبیات کودک و نوجوان بیان کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در این حوزه وجود دارد و لازم است در زمینه های مختلف فرهنگی هنری و به خصوص ادبیات کودک بیشتر کار شود.

وی با بیان اینکه برگزاری نشست های ادبی به شناسایی فعالان این عرصه کمک می کند اظهار داشت: تولید آثار نویسندگان بومی در عرصه ادبیات کودک و نوجوان و حمایت از این آثار در دستور کار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قرار دارد.

داوری افزود: امیدواریم حوزه کودک و نوجوان با حمایت‌های مسوولین و مشارکت‌ دستگاه‌های فرهنگی استان به جایگاه اصلی خود برسد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان همچنین عنوان کرد: یکی از سیاست های این کانون، نوجوان محوری است تا با کمک و همکاری شاعران و نویسندگان و هم افزایی با سایر فعالین این حوزه آثار ارزشمندی با نگاه ویژه به نوجوانان منتشر کنیم.

داوری گفت: همچنین کارگاه های تابستانی اوقات فراغت در ۲۰ مرکز ثابت این اداره کل فعال و فعالیت‌های تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار « تابستانتو بساز» به صورت رسمی آغاز شده است.

 

  •  
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار