رئیس سازمان زندان‌های کشور:
رئیس سازمان زندان‌های کشور گفت: بانوان تنها ۳ درصد از جرائم کیفری کشور را مرتکب می‌شوند که امید است به زودی زندان‌های بدون حضور زنان را داشته باشیم.
کد خبر: ۹۵۱۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹ 30 March 2021

به گزارش تابناک لرستان ، ظهر امروز محمدمهدی حاج محمدی، رئیس سازمان زندان‌های کشور در آئین آزادی زندانیان بدهکار مالی خرم‌آباد، اظهار داشت: در آغاز سال از خداوند خواستاریم که با کمک همکاران، گام مثبتی در عرصه کمک به زندانیان برداشته شود.

وی با اشاره به سخنان حضرت امام (ره) در خصوص زندانیان که نگاه همه انسان‌ها خطا رفته و خداوند بندگانی را دوست دارد که در درگاه خداوند اظهار تقصیر کرده است، افزود: با توجه به سخن مقام معظم رهبری که زندان را درمانگاه تلقی کردند و مسئولان زندان‌ها وظیفه درمان زندانیان را به عهده دارند.

رئیس سازمان زندان‌های کشور خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که امروز با کمک خیرین و ستاد دیه و نگاه دلسوزانه همکاران قضایی زمینه آزادی ۱۳۰ نفر از زندانیان مالی در خرم‌آباد فراهم شده و امیدواریم که دیگر هرگز این داروی تلخ را تجربه نکنند.

حاج محمدی با تشکر از رئیس سازمان زندان های لرستان  با اشاره به افتتاح بند نسوان اظهار داشت؛  ۳ درصد از زندانیان جرایم کیفری کشور را زنان تشکیل می دهند و دیدن زنان در زندان بسیار رنج آور تر از سایر زندانیان است و از همه زنان ،فرهیختگان و نخبگان تقاضامندیم که موضوعات و مسائل مربوط به زنان  جامعه را بایک دید متفاوت پیگیری کنند . و به یاری خداوند ، دعوت امروز منشاء یک دغدغه مندی برای دعوت از بانوان و فرهیختگان برای مشارکت در پویش آزادی زنان زندانی باشد تا  به زودی زندان هایی بدون حضور زنان را داشته باشیم.
انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار