مسؤول بسیج دانشجویی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از میزبانی حداقل 100 گروه‌ جهادی دانشجویی سراسر کشور در پلدختر طی نیمه دوم تیرماه خبر داد.
کد خبر: ۷۵۸۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷ 02 July 2019
بیش از 100 گروه جهادی برای بازسازی عازم پلدختر می‌شوند

میلاد شرفی امروز با اشاره به فعالیت‌های گروه‌های جهادی دانشجویی در مناطق سیل‌زده لرستان، اظهار کرد: در همین راستا پس از ماه مبارک رمضان قرارگاه بازسازی منازل تخریب‌شده توسط بسیج دانشجویی در استان تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای تشکیل قرارگاه تاکنون 10 منزل تخریب شده از سیل توسط گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان پس از بازسازی، تحویل مردم داده شده است.

مسؤول بسیج دانشجویی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از میزبانی گروه‌های جهادی دانشجویی کشور در پلدختر خبر و ادامه داد: نیمه دوم تیرماه جاری میزبان حداقل 100 گروه جهادی دانشجویی سراسر کشور در پلدختر هستیم.

شرفی بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود روزانه 700 نفر از دانشجویان متخصص و آموزش دیده در این اردو به ارائه خدمات به مردم سیل‌زده بپردازند.

وی، انجام فعالیت‌های مختلف همچون بازسازی خانه‌های تخریب شده از سیل، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آموزشی و همچنین معاینات پزشکی و دامپزشکی را از جمله اقدامات گروه‌های جهادی دانشجویی در مناطق سیل‌زده استان بیان کرد.

مسؤول بسیج دانشجویی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان همچنین به شناسایی حداقل 14 منطقه محروم در استان اشاره و تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای

محرومیت‌زدایی تاکنون 5 نقطه روستائی و 9 منطقه شهری محروم در استان شناسایی شده است.

شرفی از اجرای برنامه سه ساله برای رفع محرومیت در نقاط شناسایی شده خبر داد و گفت: چنانچه پس از مدت زمان مشخص شده نیاز به تمدید برنامه در منطقه محروم شود، این مهم محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار