کد خبر: ۷۵۲۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲ 08 June 2019
استعفای ۳ نفر از حوزه استانداری لرستان برای شرکت در انتخابات مجلس

خرم‌آباد- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان آخرین اخبار پیرامون استعفای برخی مدیران این استان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.

قاسم ولیزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر پیرامون استعفای مدیران استان برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از مدیران حوزه استانداری لرستان ۳ نفر برای کاندید شدن در انتخابات مجلس استعفا کرده اند.

وی با بیان اینکه در خارج از مجموعه استانداری لرستان نیز تنها حجت الاسلام حمیدرضا حنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان استعفا کرده است، تصریح کرد: ‬اخباری در فضای مجازی در خصوص استعفای مدیران استان دیده می شود اما در این مورد تا اطلاعاتی در دست ما نباشد نمی‌توان آن را به عنوان خبر اعلام کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: برخی افرادی که خبرهایی پیرامون استعفای آنها مطرح می شود زیرمجموعه دستگاه‌های استان هستند، مدیرکل نیستند، به طور مثال معاون رؤسای ادارات زیر مجموعه آموزش و پرورش هستند. اطلاعات پیرامون این افراد نیز طی روزهای آتی اعلام می شود.

ولیزاده با تاکید بر اینکه در حوزه استانداری ۳ نفر را داریم که استعفا کرده اند و شامل نورمحمد فردی بیرانوند مشاور استاندار لرستان، سیروس ابراهیمی مشاور استاندار لرستان و حسین محمودی بخشدار مرکزی الیگودرز می شوند، افزود: در مورد دیگر اخبار استعفای مدیران در فضای مجازی نیز تا پرونده آنها تکمیل نشود موافقت استعفا تلقی نمی‌شود. ممکن است فرد مورد نظر استعفایی داده و دوباره پشیمان شود، لذا هنوز قطعی نشده‌اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی