رییس دانشگاه آزاد اسلامی از تصمیم این دانشگاه در ارائه تسهیلات و تخفیف ویژه برای شهریه دانشجویان مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: اگر آن‌ها برای ترم جاری شهریه‌های خود را پرداخت نکرده یا چکی در دست دانشگاه دارند، مبلغی دریافت نمی‌شود.
کد خبر: ۷۳۳۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵ 10 April 2019

به گزارش خانه ملت، «محمد مهدی طهرانچی» امروز - چهارشنبه - درباره وضعیت دانشجویان محصل در دانشگاه آزاد که از مناطق سیل‌زده هستند، افزود: به واحدهای دانشگاه اعلام شده اگر این عده برای ترم جاری شهریه‌های خود را پرداخت نکرده‌اند یا چکی در دست دانشگاه دارند، از آنها مبلغی دریافت نشود و دانشجویان می‌توانند تحصیل خود را ادامه دهند.
وی اعلام کرد: برای شهریه دانشجویان محصل در دانشگاه آزاد که از مناطق سیل‌زده هستند در ترم‌های بعد نیز تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته شده است.
رییس دانشگاه آزاد همچنین درخصوص زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد اظهارداشت: پذیرش دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی ارشد وابسته به تصمیم وزارت علوم در برگزاری کنکور ارشد است.

**واحدهای دانشگاه آزاد خسارتی ندیده‌اند؛ به مردم خدمات می‌دهند
طهرانچی همچنین درباره خسارت به واحدهای دانشگاه آزاد در مناطق سیل‌زده گفت: واحدهای دانشگاه آزاد در مناطق سیل‌زده خسارتی ندیده‌اند ولی تمام واحدها در این مناطق با هماهنگی ستاد بحران در حال ارائه خدمت به مردم هستند.
وی افزود: دانشگاه آزاد هم یک قرارگاه جهادی راه‌اندازی کرده و امکانات خود به ویژه ماشین آلات سنگین را از تمام کشور به مناطق سیل‌زده فرستاده است.
رییس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: 10 مدرسه در پلدختر، برخی مناطق مسکونی و یک روستا را برای پاکسازی به دانشگاه آزاد تحویل داده‌اند و این دانشگاه با امکانات و دانشجوهای خود این مناطق را پاکسازی و به مردم رسیدگی می‌کند.
به گزارش ایرنا، بارش های سنگین از روزهای پایانی سال گذشته منجر به وقوع سیل در 24 استان کشور شد؛ در حالی که در موج اول بارش ها، استان های گلستان و مازندران درگیر پدیده سیل شدند، در مراحل بعد استان های واقع در غرب و جنوب غرب کشور عمدتا فارس، لرستان و خوزستان دچار این حادثه شدند.
این در حالی است که با بارش های روزهای اخیر احتمال وقوع سیل در برخی نقاط کشور وجود دارد و مدیران ذیربط با مدیریت مخازن سدهای کشور و تخلیه روستاها و شهرهای پایین دست سدها در حال مدیریت بحران و به حداقل رساندن تبعات این پدیده هستند.
طرح تعویق برگزاری زمان آزمون های سراسری 98 به دلیل وقوع سیل نیز روز گذشته (سه شنبه) تقدیم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار