معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: ‌با تخلفات حادثه‌ساز در جاده‌ها بدون اغماض برخورد می‌شود.
کد خبر: ۵۸۲۰۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵ 21 March 2018
سردار حسن مؤمنی معاون اجرایی پلیس راهور ناجا در جمع مسئولان انتظامی لرستان گفت: قوانین جدید راهنمایی و رانندگی باعث کاهش تصادفات جاده‌ای شده است.

وی با اشاره به این‌که مقام معظم رهبری تأکید زیادی در حوزه راه و راهور در خصوص پیشگیری از تخلفات جاده‌ای دارند، گفت: دستگاه‌های زیادی در این حوزه دخیل هستند که همگان باید برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مردم پای‌کار بیایند.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا با اشاره به این‌که باید پلیس‌راه و راهور را یاری کنیم، افزود: در ۱۰ سال گذشته نیز توفیقات خوبی این حوزه داشته‌ایم و قوانین جدید راهنمایی و رانندگی باعث کاهش تصادفات جاده‌ای شده است.

سردار مؤمنی همراهی سازمان‌ها و نهادها، بهره‌گیری از نظرات اساتید دانشگاهی، ارتقاء فرهنگ ترافیک و آموزش رانندگی، فرهنگ‌سازی و استفاده از فناوری‌های نوین را از عمده دلایل کاهش تصادفات عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه در لرستان شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای بودیم، تصریح کرد: امیدواریم در سال جدید نیز شاهد کاهش چشمگیر تصادفات باشیم.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا بیان داشت: تخلفات حادثه‌ساز را باید جدی گرفت و بدون هیچ اغماضی با افراد متخلف برخورد شود.

سردار مؤمنی با تأکید بر این‌که لرستان مقصد بسیاری از مسافران نوروزی در اقصی نقاط کشور است؛ گفت: تعامل بسیار خوب پلیس استان با پلیس‌راه و راهور قابل‌تقدیر است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار