معاون استاندار لرستان گفت: انتظار می‌رود حواشی آموزش‌وپرورش این استان مدیریت شود تا پس از بازگشت وزیر از سفر خارجی شاهد تعیین تکلیف نهایی اختلافات باشیم.
کد خبر: ۵۶۹۷۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۳ 22 February 2018
 حبیب‌الله خجسته پور معاون استاندار امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با جریانات اخیر اداره کل آموزش و پرورش استان برای رفع برخی ابهامات اظهار داشت: مدیرکل آموزش و پرورش روز دوشنبه ۳۰ بهمن با استفاده از اختیارات قانونی خود برای ریاست ۴منطقه آموزش و پرورش حکم سرپرستی صادر کرده است.

وی ادامه داد: همچنین در عصر همان روز مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش طی مکاتبه‌ای از وی می‌خواهد که انتصابات انجام شده را لغو کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه سیاست مدیریت ارشد استان عدم دخالت در امورات داخلی دستگاه‌های اجرایی مگر در موارد خاص است، تصریح کرد: با توجه به ابهام و اختلاف نظر ایجاد شده با دعوت از مدیرکل آموزش و پرورش و برخی فرمانداران خواسته شد که موضوع را مدیریت کنند تا وزیر آموزش و پرورش از سفر خارجی برگشته و با استفاده از جایگاه حقوقی این موضوع را حل و فصل کنند.

خجسته پور بیان داشت: از فرهنگیان ارجمند استان و فعالان رسانه‌ای درخواست می‌کنیم ضمن حفظ آرامش خود در راستای توفیق دستگاه عریض و طویل تعلیم و تربیت از هر گونه گمانه‌زنی و پیش داوری اجتناب کنند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: