کد خبر: ۵۵۶۳۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲ 23 January 2018
بیمه‌بازار، نخستین سامانه مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه، جشنواره بزرگ بیمه مجانی را در بهمن و اسفندماه برگزار کرده است. بیمه‌بازار در طول این جشنواره، در پایان هر روز، یک ساعت را اعلام می کند و افراد خوش‌شانسی که در این‌ ساعتِ طلایی، بیمه خود را از سایت بیمه‌‌بازار خریداری کرده باشند، بیمه‌نامه شان رایگان شده و پولِ پرداختی به حسابشان برگردانده می شود!


• ساعت‌های طلایی بیمه‌بازار!


در این جشنواره مانند روزهای عادی، بیمه‌نامه تان را از وبسایت بیمه‌بازار می‌خرید؛ سپس برای هر روز، یک ساعتِ طلایی به قید قرعه انتخاب می شود و تمام افرادی که در ساعتِ طلایی بیمه ثالث خود را خریده باشند، بیمه شان رایگان شده و هزینه بیمه به آن ها برگردانده خواهد شد!


• از هر شرکتی که می‌خواهید رایگان بیمه بخرید


هیچ محدودیتی برای خرید بیمه نخواهید داشت. بیمه ایران، آسیا، البرز، پارسیان، پاسارگاد، سامان، دانا و... شما می توانید از هر شرکتی که می‌خواهید بیمه ثالث بخرید! فقط کافیست، شرکت بیمه موردنظر خود را انتخاب و از طریق سایت بیمه‌بازار آنلاین خریداری کنید. 

• قرعه‌کشی و اعلام برندگان


ساعتِ طلایی هر روز، عصر روز بعد در کانال تلگرام بیمه‌بازار (@bimebazar_ir) اعلام شده و با برندگان برای بازگرداندن مبلغ پرداختی تماس گرفته می شود. قرعه‌کشی‌های جذاب ما را از کانال تلگرام بیمه‌بازار دنبال کنید! همچنین اسامی برندگانِ هرروز، بر روی سایت بیمه‌بازار به‌روزرسانی می‌شود و قابل‌رؤیت است.


هریک از روزهای این جشنواره، یک ساعتِ طلایی دارند و در هر روزی که خرید کنید، این شانس را دارید که بیمه شما مجانی شود!

• نحوه خرید بیمه ثالث از سایت بیمه‌بازار

کافیست نوع خودرو، مدل خودرو، سال ساخت، تخفیف عدم‌خسارت و تاریخ انقضای بیمه‌نامتان را وارد کنید و سپس دکمه مقایسه را انتخاب کرده و پس از مشاهده شرایط شرکت‌های مختلف، شرکت بیمه دلخواه خود را انتخاب ‌کنید، سفارش دهید و در آدرس خود تحویل بگیرید. در حال حاضر امکان خرید بیمه در تمامی مراکز استان¬ها وجود دارد.

• در بیمه‌بازار چه می‌گذرد؟

بیمه‌بازار اولین سامانه مقایسه و فروش آنلاین انواع بیمه‌نامه ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی، بیمه زلزله و بیمه عمر است که به شما مشتریان عزیز این فرصت را می‌دهد، تا تمامی شرکت‌های بیمه را در یک قاب، از هر لحاظ مقایسه و سپس بهترین بیمه را انتخاب کنید، آنلاین بخرید و در آدرس خود در اسرع وقت تحویل بگیرید! 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: