کد خبر: ۵۳۳۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶ 03 December 2017
معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور از بازداشت چندین عامل وابسته به فراری ضدانقلاب خبر داد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور امروز در حاشیه گردهمایی فرماندهان پایگاه‌های بسیج درباره خرابکاری‌های اخیر عده‌ای وابسته به یک فرد فراری خارج از کشور در تهران که اقدام به آتش زدن درب‌های باشگاه پرسپولیس راکرده بود، گفت: تعدادی از افراد وابسته به این فرد بازداشت شده‌اند؛ البته عدد آنها قابل توجه نیست اما عمده آنان بازداشت شده‌اند.


وی با بیان این مطلب که افراد دستگیر شده اظهار پشیمانی کرده‌اند و‌ هیچ مبانی اعتقادی و فکری برای کارهای خود نداشتند تصریح کرد: تعدادی از این افراد فریب خورده قبل از انجام خرابکاری بازداشت شدند.


وی در پاسخ به سوالی درخصوص ساماندهی داعش در آسیای میانه از جمله افغانستان پس از شکستشان در محور سوریه و عراق گفت: اعضای داعش از چند سال قبل برای ادامه حیات و بقای خودشان چنین برنامه‌ای را در نظر گرفته بودند. و اخیراً نیز به سراغ عملیاتی کردن آن برنامه‌ها حرکت می‌کنند.


معاون‌امنیتی وزارت کشور خاطرنشان کرد: تا جایی که ما اطلاع داریم اقبالی به آنان در این مناطق نشده است و‌ بعید می‌دانیم آن گستردگی مورد نظرشان را اجرایی کنند چون زمینه اجتماعی کمتری در آن مناطق نسبت به این گروهک وجود دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: