فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دو نفر متهمی که پس از قتل خانمی در گناوه جسد وی را آتش زده بودند، شنناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۴۵۹۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶ 14 July 2017
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دو نفر متهمی که پس از قتل خانمی در گناوه جسد وی را آتش زده بودند، شنناسایی و دستگیر شدند.
 
سردار حیدر عباس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ششمین روز از تیرماه سال جاری فردی به کلانتری شهر گناوه مراجعه و ادعا کردکه همسرش روز گذشته با یک دستگاه خودرو پراید به قصد پمپ بنزین از منزل خارج و تاکنون برنگشته است.


وی اضافه کرد: پس از تشکیل پرونده اولیه در کلانتری، تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه بررسی موضوع را در دستور کار قرار داده و پس از چند روز اقدام اطلاعاتی و پلیسی دو نفر مظنون شناسایی و دستگیر شدند.


فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: مظنونین دستگیر شده به هویت «ر، ج» با ۳ فقره سابقه کیفری و «م، ب» با ۱۶ فقره سابقه کیفری طی دو عملیات جداگانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.


وی ادامه داد: متهمین دستگیر شده در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس به قتل مقتول اعتراف و گفتند که ابتدا مقتول را خفه کرده و سپس جسدش را آتش زده‌اند و در ادامه نیز خودرو مقتول را در یکی از خیابان‌های گناوه آتش زده‌اند.


عباس‌زاده افزود: علت حادثه درگیری و مسایل شخصی بین قاتلین و مقتول بیان شده است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: