معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: باید با انحرافات و کج اندیشی‌ها هوشمندانه مقابله کنیم، از طرفی باید حضور معنوی و هدایتگرانه داشته باشیم.
کد خبر: ۱۱۲۵۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳ 11 September 2023

به گزارش تابناک لرستان و به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی میراحمدی امروز ظهر در جلسه معارفه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ای لرستان با اشاره به اینکه یکی از ماموریت‌های مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تبلیغ و انتقال علمی، قولی و عملی دین و ایمان است، اظهار کرد: این افراد باید به لحاظ علمی، قولی و رفتار و سلوک فردی خود، دین را در دانشگاه‌ها تبلیغ کنند، چرا که فلسفه وجودی دفاتر نهاد نمایندگی رسالت انبیاست.

وی تبیین اسلام ناب را کار ویژه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مسوولیت اصلی رفع اشکالات فکری و معرفتی دانشگاهیان در حوزه دینی است.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی در این حوزه مقابله با انحرافات و کج روی‌ها در امور اسلامی است، تاکید کرد: باید با انحرافات و کج اندیشی‌ها هوشمندانه مقابله کنیم، از طرفی باید حضور معنوی و هدایتگرانه داشته باشیم.

به گفته میراحمدی کار اصلی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ارتباطات بوده و این حضور یک حضور معنوی و دینی است.

وی گفت: آنچه که در نهاد مایه مباهات و افتخار است، حضور معنوی و ارتباط دل‌ها با پروردگار است.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور تاکید کرد: در این دفاتر باید مرجع همه دانشگاهیان باشیم، ما روحانی یک دسته و قشر خاصی نیستیم، بنابراین باید بتوانیم مرکز عواطف و احساسات دانشجویان در هیجانات روحی باشیم.

میراحمدی با اشاره به اینکه ما مکلف به تکلیفی در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها هستیم، گفت: در صورت تحقق این تکالیف موفق بوده‌ایم و در غیر اینصورت اقدامات موفقیت آمیزی در دانشگاه نداشته‌ایم.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار