رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کوهدشت گفت: در سه ماهه نخست امسال ۵۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان کوهدشت بهسازی و آسفالت شد.
کد خبر: ۱۰۵۵۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰ 11 July 2022

به گزارش روز دوشنبه تابناک  از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، روح اله مهدی پور بیان کرد: از ابتدای امسال تا پایان خرداد ماه، با تلاش اداره ساخت راه های فرعی و روستایی، بهسازی و آسفالت ۵۰.۳ کیلومتر از راه های این شهرستان در جاده‌های ضرون، گدارگه، بوگلان، رودبار، قرعلیوند-معمولان، وزکور، چهارقلعه مورت و واریانت کوره دشت اجرایی شده است.

وی گفت: همچنین در حوزه راه اصلی نیز دیواره واریانت شرشره در جاده زانوگه - سیمره به اتمام رسیده است.

وی افزود: انجام ۱۱کیلومتر ریزش برداری در راه‌های اصلی، فرعی و روستایی و تیغ زنی و تسطیح راه های روستایی شنی به طول ۲۰ کیلومتر از اقدامات در سه ماهه امسال است.

وی، اجرای روکش آسفالت در طول ۷.۵ کیلومتر، اصلاح شیب شیروانی به طول ۴۵.۵ کیلومتر، حذف سه نقطه پرتصادف، خاکبرداری و ترانشه برداری به میزان شش هزار و ۶۰۰ مترمکعب، شانه سازی و اصلاح افتادگی شانه به طول ۳۰.۲ کیلومتر را از دیگر اقدامات در حوزه راهداری می‌باشد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهدشت گفت: چاله گیری با آسفالت به میزان ۱۴۳ تن، ساماندهی و نصب علائم به تعداد ۳۲۰عدد، شست و شوی ۲۵۰عدد علائم ایمنی، شناسایی ۲۰ مورد تخلفات حریم و صدور اخطار برای متخلفان و درنهایت قلع و قمع چهار مورد در این مدت انجام شده است‌.

وی پاکسازی قنو به طول ۱۴۵ کیلومتر و تیغه زنی و علف زنی حاشیه راه در طول ۴۵ کیلومتر را به عنوان‌ بخش دیگری از عملکرد در حوزه راهداری برشمرد.

مهدی پور گفت: در حوزه حمل و نقل، طی ۱۵ مرحله از شرکت های حمل و نقل کالا بازدید بعمل آمده و در کنترل دروازه ای از تعداد ۲۰۰ دستگاه ناوگان کالا، ۲۵ مورد تخلف کشف شده همچنین کنترل حمل مواد خطرناک در تعداد ۱۰۰دستگاه ناوگان باری و کنترل دروازه ای محموله های ترافیکی به تعداد ۱۵ مورد صورت گرفته است.

وی از پیگیری و برگزاری جلسات با موضوع اعزام ناوگان به بندر امام، جلوگیری از فرار بار و حمل محصولات گندم و چغندرقند به عنوان عملکردهای شاخص در این مدت یاد کرد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کوهدشت گفت: در این سه ماهه، اجرای گشت بازدید شبانه از شرکت های حمل و نقل مسافر به تعداد هشت مورد و کنترل دروازه ای ناوگان مسافر به تعداد ۱۲۰ دستگاه صورت گرفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار