مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان گفت: ۲۳۷ پروژه عمرانی با اعتبار یکهزار و ۱۱ میلیارد ریال توسط این نهاد در حال اجرا است.
کد خبر: ۱۰۰۹۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶ 17 November 2021

به گزارش تابناک لرستان، حامد ویسکرمی روز چهارشنبه در آیین اهدای ۶۰ دستگاه ویلچر در لرستان همزمان با تامین ۲۷ هزار ویلچر برای معلولان مناطق کم برخوردار اظهار کرد: یکی از خصوصیات حاکمیت موفق، خدمت رسانی به آحاد مردم می‌باشد که در این راستا ستاد اجرایی فرمان امام (ه) و تمامی مجموعه های وابسته به آن تحت امر رهبر معظم انقلاب در حال فعالیت هستند.

وی افزود: در فاز اول طرح مثبت حرکت، تعداد ۶۰ ویلچر به کودکان محروم زیر ۱۴ سال لرستان تعلق گرفت و در مرحله بعد در صورت تامین اعتبار، ۷۰ ویلچر دیگر توزیع می‌شود.

وی با اشاره به توزیع ۲۹۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان در دوران کرونا اظهار کرد: یکهزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در لرستان درحال ساخت است و چنانچه زمین مورد نیاز تامین شود تا پنج هزار واحد افزایش خواهد یافت.

ویسکرمی با بیان اینکه حدود چهار هزار واحد مسکونی در مناطق روستایی و سیلزده لرستان تحویل شده است ادامه داد: یکهزار واحد نیز تا پایان سال جاری تحویل خواهد شد و جایگزینی ۳۷ مدرسه کانکسی در دست اقدام است.

وی گفت: بنیاد برکت ۲۲ خانه ورزش لرستان را تجهیز و طرح جهش تولید را در ۲۳۵ هزار هکتار از اراضی دیم استان آغاز کرده که تاکنون بیش از ۸۵ هزار هکتار از این اراضی با همکاری سازمان جها کشاورزی زیر کشت رفته است.

وی با اشاره به اهدای ۴۰۰ فقره جهیزیه بین نیازمندان توسط بنیاد برکت لرستان اضافه کرد: همچنین آزاد سازی زندانیان مالی تا سقف ۲۰ میلیون تومان در دستور کار قرار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار