tabnakostan

فتاح: احداث ۲۵۰۰ واحد مسکونی برای محرومین لرستان/بنیاد مستضعفان پروژه نیمه‌تمام ندارد
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه در این مجموعه پروژه نیمه‌تمام وجود ندارد، افزود: ۲۵۰۰ واحد مسکونی برای لرستان توسط بنیاد ساخته می‌شود.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد
آمار مبتلایان کرونا روند افزایشی دارد مردم پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان از روند افزایش آمار مبتلایان کرونا طی هفته‌ی گذشته خبر داد.
نماینده ولی فقیه در لرستان: برخورد با گرانفروشی باید قانونی و مستمر باشد
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: قیمت کالاهای اساسی توسط دستگاه‌های متولی به صورت روزانه رصد شود و برخورد با گرانفروشی باید منظم، مستمر، قاطع و قانونی باشد.
۳ اثر غیرمنقول در لرستان ثبت ملی می‌شود
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از ثبت ملی ۳ اثر غیرمنقول تاریخی در شهرستان ازنا خبر داد.
این روزها در زاگرس چه خبر است؟
در حال حاضر یکی از تهدیدات موجود تکثیر نوعی حشره به نام پروانه سفید برگ بلوط خوار در بخش‌های وسیعی از زاگرس جنوبی در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس تا قسمتی از چهارمحال و بختیاری است...
قدرت جمهوری اسلامی قابل مقایسه با گذشته نیست
امام جمعه بروجرد گفت: امروز جمهوری اسلامی به قدرت و عظمتی در دنیا رسیده است که قابل مقایسه با گذشته نیست.
اعلام پایان زمان جنگ اوکراین توسط روسیه/ گام بعدی پوتین در جنگ اوکراین چیست؟/ موافقت ترکیه با عضویت سوئد و فنلاند در ناتو
صد و بیست و ششمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می‌گذرد؛ تهاجمی که رویداد‌های زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
بی‌تفاوت کردن روحانیت نسبت به مسائل مهم، بخشی از نقشه‌های شوم دشمن است
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: پروژه سکولاریزه کردن روحانیت و بی‌تفاوت کردن آن‌ها نسبت به مسائل مهم و جدا کردن آن‌ها از مردم ، بخشی از نقشه‌های شوم دشمن علیه روحانیت است که باید هوشیار باشیم.
تغییر محل مذاکرات از وین به یک کشور حاشیه خلیج فارس چه پیام و معنایی دارد؟
سفر روز شنبه جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران و دیدار و رایزنی با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تحلیل های زیادی را به دنبال داشته و به نظر می رسد بعد از دوره رکود سه ماهه در مذاکرات هسته ای، باید شاهد از سرگیری مذاکرات در شکل، مکان و موقعیت جدیدی باشیم.
چرا «تصمیم بزرگ» برای تغییر در ریاست سازمان اطلاعات سپاه گرفته شد؟
هفته گذشته با یک خبر بسیار مهم پایان یافت. این خبر که مدتی بود زمزمه‌های آن از برخی محافل رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی شنیده می‌شد، در آخر هفته گذشته رسما تایید شد و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از تغییر رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.
نماینده ولی فقیه در لرستان: اعمال قانون در تمام زمینه‌ها موجب ایجاد عدالت می‌شود
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: با توجه به اینکه اعمال قانون در تمام زمینه‌ها موجب ایجاد عدالت می‌شود، این مهم باید در اولویت دستگاه قضایی باشد.
نماینده ولی فقیه:
مبارزه با گرانی و گرانفروشی از مرحله تولید تا مصرف پیگیری شود.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت : امروز حل مسئله گرانی یکی از مطالبات به حق مردم است لذا باید امر مبارزه با گرانی و گرانفروشی از مرحله تولید تا مصرف پیگیری شود.
مرور روزنامه‌های پنجشنبه ۲۶ خرداد
گشت ارشاد و زبان نرم/احتمال جنگ ایران و رژیم صهیونیستی؟ /اینفلوئنسر‌هایی که به فرهنگ می‌زنند
نوجوانان در دام برنامه‌های اینستاگرامی، قیمت‌های ترسناک در بازار میوه، دفاع صالحی از برنامه هسته‌ای دولت قبل، اختلافات درونی طالبان برای خلع سالح فرماندهان غیر پشتون، دندان انحصار دندانپزشکی کشیده شد، ۸ کشته در انفجار بادکنک هلیومی، نشانه‌هایی مشخص از دوقطبی شدن جامعه ایران و امضای ۹ سند همکاری میان تهران و عشق آباد، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
با تحولات منطقه و جهان  
بازداشت یک ایرانی در آمریکا به دلیل شلیک به پلیس/ آمادگی تایوان برای حمله به چین با موشک فراصوت/ پرداخت بدهی های عراق به ایران در دو روز آینده/ دعوت چاوش اوغلو از امیرعبداللهیان برای سفر به ترکیه
بازداشت یک ایرانی در آمریکا به دلیل شلیک به پلیس، آمادگی تایوان برای حمله به چین با موشک فراصوت، پرداخت بدهی‌های عراق به ایران در دو روز آینده، دعوت چاووش اوغلو از امیرعبداللهیان برای سفر به ترکیه و انتقال ۲۵۰۰ تروریست به حلب سوریه توسط ترکیه، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های منطقه و جهان در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
روحانیت همواره حامی ستمدیدگان بوده
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: روحانیت همواره حامی ستمدیدگان بوده و در برابر ظلم ایستادگی می‌کند.